Bref

Bref Запитання

Чому я повинен використовувати блок під обідком унітазу?

Блоки під обідком унітазу використовуються для підтримки чистоти й свіжості у вашому туалеті. Вони запобігають утворенню вапняного нальоту, боряться з брудом та надають приємний аромат вашому туалету та ванній кімнаті, завдяки вивільненню активних інгредієнтів під час кожного змивання. Для бездоганної чистоти та неймовірної свіжості у вашому туалеті використовуйте додатково Bref для чищення. Залиште його на 15 хвилин в унітазі. Використовуйте Туалетні блоки Bref між глибоким очищенням, щоб впевнитися у чистоті та свіжості вашого туалету після кожного змивання.

Яка різниця між засобами Сила Актив і Дуо- Актив? У чому різниця між твердим і рідким блоком під обідком унітазу?

Сила Актив - це туалетний блок у твердій оболонці. Завдяки унікальній формулі 4в1 він: видаляє вапняний наліт, утворює активну піну, захищає від бруду та надає додаткову свіжість під час кожного змивання. Просто помістіть засіб в унітаз, відрегулювавши його відповідно до потоку води й насолоджуйтесь чистотою та свіжістю під час кожного змивання.

Дуо-Актив - це рідкий туалетний блок. Завдяки двом відділенням, Дуо- Актив поєднує в собі очищувач для туалету та освіжувач в одному засобі. Лівий відсік містить очищувач, який бореться з нальотом й брудом; правий - містить освіжувач, який щоразу надає приємний запах під час змивання. Із Дуо-Актив насолоджуйтесь бурхливою свіжістю та чистотою вашого туалету під час кожного змивання!

Як діє інтенсивний аромат у Bref Сила Актив Посилений Аромат?

Bref Сила Актив Посилений Аромат - це нова унікальна технологія кульки. Він містить внутрішнє ядро, яке має на 40% більше аромату порівняно із зовнішнєю оболонкою кульки. Завдяки новій системі Bref Сила Актив Посилений Аромат зберігає високий рівень інтенсивності аромату протягом усього використання продукту. Як результат: аромат свіжий від першого до останнього змивання.

Як довго триватиме дія мого Bref Сила Актив, Блакитна Вода і Дуо-Актив?

У середньому дія всіх цих продуктів триватиме до 250 змивань протягом 4-х тижнів. Зазвичай, тривалість дії Туалетних блоків Bref залежить від типу туалету і змінюється залежно від тиску води, потоку води та частоти користування туалетом.

Чому кульки вимиваються не рівномірно?

Кульки можуть вимиватися не рівномірно, адже це залежить від потоку води й неправильного розміщення під обідком унітазу. Переконайтеся, що туалетний блок встановлено вертикально, наскільки це можливо, й правильно відповідно до потоку води.

Як я можу уникнути залишків Bref Блакитна Вода в у своєму туалеті?

Переконайтеся, що туалетний блок встановлено вертикально, наскільки це можливо, й правильно відповідно до потоку води.

Що мені робити, якщо під час використання Bref Блакитна Вода з'являються сині плями після змивання?

Ви можете видалити сині залишки безпосередньо чистою водою. У разі виявлення сухих синіх плям, ви можете позбутися їх за допомогою миючого засобу.

Чому так важливо чистити туалет під обідком?

Вода, яка використовується в туалеті, як правило, насичена різними мінеральними частинками, такими як кальцій, залізо, магній і вапно. Коли вода випаровується, ці частинки залишаються і прилипають до поверхні. Це родовище корисних копалин, яке також називається біоплівкою, містить тисячі мікробів і бактерій. Місце під обідком вашого унітазу постійно вологе, у біоплівці розмножується багато бактерій і мікробів, які можуть поширюватися на інші області унітазу. Тому дуже важливо регулярно й ретельно очищувати ваш туалет. Очищувачі Bref мають силу для боротьби з ними, забезпечуючи гігієнічну чистоту і свіжість вашого туалету. Вони прості у використанні, ергономічної форми, що чудово підходить для використання під обідком.

Який бруд збирається під водою?

Бруд під рівнем води накопичується в унітазі і в U-вигині. Місце народження мікробів і бактерій називається біоплівкою. Ця біоплівка може легко поширюватися і заражати інші області. Ось чому дуже важливо очищувати ваш туалет регулярно. Для очищення використовуйте Bref WC щотижня. Залиште його в туалеті на 15 хвилин і змийте водою. Потім використовуйте Bref Туалетні Блоки між ретельним очищенням, щоб переконатися, що ваш туалет зберігає чистоту і свіжість після кожного змивання.

На який час мені потрібно залишити Очищувач для туалету Bref, щоб досягти ефективного результату?

Для регулярного захисту та санітарії використовуйте Bref для чищення унітазів, залишивши його в унітазі на 15 хвилин. Для очищення важкодоступних місць, а також особливо забруднених, залиште Bref 6x Ефект на ніч. Для запобігання накопичення бруду й підтримки свіжості у вашому туалеті, використовуйте туалетні блоки Bref Сила Актив між ретельними  очищеннями!

Чи можу я використовувати засоби Bref не користуючись рукавичками? Які потрібно вжити заходи обережності в разі контакту зі шкірою?

Рекомендується використовувати захисні рукавички. Якщо продукт контактує з вашою шкірою, ви повинні промити її водою й випрати одяг перед повторним використанням. Крім того, рекомендується використовувати Очищувач для туалетів Bref у добре вентильованому приміщенні або у приміщенні з вікном.

Яка різниця між формулами очищувачів Bref?

Формула Bref на основі соляної кислоти ефективна для гігієнічного очищення,  призначена для роботи у дуже жорстких умовах. Формула Bref на основі мурашиної кислоти ефективна для боротьби з вапняним нальотом і видалення бруду. Формула містить технологію захисту й допомагає запобігти появі нальоту, накопиченню бруду й забезпечити тривалу чистоту в туалеті. Обидві формули Bref Соляна кислота і формула Bref Мурашина кислота вбивають до 99,9% бактерій.

Формула очищення для туалету небезпечна для мого здоров'я?

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій стосовно використання продукту, жодного ризику для здоров'я не буде.
У разі контакту зі шкірою або волоссям: промийте шкіру водою / під душем; виперіть забруднений одяг перед повторним використанням.
У разі контакту з очима: обережно промийте водою протягом декількох хвилин.
При ковтанні: прополощіть ротову порожнину. НЕ викликайте блювоту.

Наскільки продукти Bref екологічні?

Туалетні блоки Bref упаковані в коробки й пластик, які мають в основі до 80% переробленого матеріалу.
Пляшки очищувачів для туалету Bref зроблені з поліолефінів пластика, який може повторно використовуватися.