Bref
Пориньте в історію Bref
1968

1968: Перший туалетний блок

Henkel представила на німецькому ринку перший Henkel Туалетний блок конусної форми, який розміщувався на обідок унітазу. Цей туалетний блок став революцією на ринку, забезпечуючи гігієнічну чистоту та свіжість із кожним змиванням протягом декількох тижнів.

1975

Із 1975 до 2000: експерт з догляду за туалетом

На підставі численних досліджень про гігієну і чистоту туалетів, щоб зрозуміти потреби споживачів, компанія Henkel створила різні засоби для чищення туалету: як засоби для чищення туалету, так і різноманітні туалетні блоки.

2002

2002: Інноваційна Дуо - Технологія

Для більшості споживачів тривалий, свіжий аромат й ефективний засіб для очищення є важливими складовими, коли йдеться про засоби для очищення туалету. Для того, щоб виконати ці побажання, раніше потрібно було купувати два засоби: очищувач для туалету й освіжувач повітря. У 2002 році компанія Henkel запустила Bref Дуо-Актив: перший рідкий освіжувач із двома окремими камерами для очищення туалету і для свіжості повітря.

2010

2010: Революційні кульки Bref Сила Актив

Компанія Henkel запустила в обіг революційні туалетні блоки: Bref Сила Актив! Вони діють у 4 напрямах: створюють очищуючу піну, видаляють наліт, захищають від бруду та надають додаткової свіжості! Споживачі у всьому світі також оцінили його зовнішній вигляд, зручність і свіжий аромат. Із моменту виходу на ринок у 2010 році, компанія Henkel випустила понад 1,000,000 упаковок у понад 50 країнах по всьому світу.

2012

2012: Запуск кульок Bref Блакитна Вода

Завдяки кулькам блакитної води, Bref Блакитна Вода помітно зберігає чистоту та свіжість вашого туалету навіть між змиваннями. Ви запитаєте як? Під час змивання, корзинка Bref Блакитна Вода збирає воду та насичує її  активними інгредієнтами. Доказ дії - блакитна вода, що залишаються в туалеті для забезпечення чистоти та свіжості навіть між змиваннями!

2012

2012: The Balls Dream Band

Bref розробив успішну вірусну кампанію, створивши гурт The Balls Dream Band: чотири сексуальні хлопці, Димитрій блискучий, Марчелло гранітний, Маркус екстра свіжий, Алехандро захисний, які представляють кожну із 4-х функцій Bref Сила Актив. Кампанія запущена в глобальному масштабі і з того часу відео було переглянуто більше 20 мільйонів разів!

2013

2013: Запуск Bref 6x -Ефект

Bref запустив потужну формулу очищення унітазу: серію 6x -Ефект для очищення туалету. Ця серія спрямована на усунення найбільших проблем у туалеті, таких як іржа, бруд, плями від сечі, неприємний запах і наліт, а також допомогає забезпечити гігієнічну чистоту та свіжість у туалеті без особливих зусиль!

2014

2014: Bref кубики нового рівня

Сьогодні Bref кубики поєднують в собі гігієнічне очищення та синю освіжаючу силу в одному продукті. Вони забезпечують чистоту і свіжість вашого унітазу, запобігають нальоту і накопиченню бруду, забезпечують гігієнічну свіжість до 800 змивань та забарвлють воду у синій колір.

2015

2015: Подорожуючи до екзотичних місцин

Bref WC запустив серію Bref Сила Актив Екзотика. Його барвисті кульки та екзотичні аромати здатні перенести в екзотичні краї під час кожного змивання.

2016

2016: Bref Сила Актив Посилений Аромат

Остання інновація у туалетних блоках Bref: Bref Сила Актив Посиланий Аромат! Відтепер в середині кульки є спеціальне ядро, яке містить на 40% більше аромату, ніж зовнішня частина оболонки, тим самим забезпечуючи свіжість з кожним змиванням! Завдяки новій системі, Bref Сила Актив Посилений Аромат зберігає стійкість аромату протягом усього використання продукту. Як результат, ваш туалет свіжий від першого до останнього змивання.