Bref

5 домашніх рослин, які покращують якість повітря у вашій ванній кімнаті

Квіти та трави добре вписуються в інтер’єр будь-якого туалету, але чи знали Ви, що за допомогою певних рослин повітря у Вашому туалеті буде завжди свіжим, а сам туалет матиме гарний вигляд? Деякі рослини не лише гарно виглядають і гарно пахнуть, але й активно поглинають токсини в повітрі! Це ніби освіжувач повітря, який ніколи не потрібно буде замінювати!

Для сімей, у яких обмаль вільного часу, рослини, що освіжають повітря, є справжньою знахідкою. Вони не потребують багато догляду та створюють приємний аромат і чисте повітря у ванній кімнаті. Щоб допомогти Вам вибрати рослини з найкориснішими властивостями, ми підібрали список 5 найкращих домашніх рослин для свіжості повітря у Вашому туалеті.

1. Бамбук

Бамбук посідає перше місце як освіжувач повітря у приміщенні. Він дуже ефективно поглинає побутові шкідливі речовини, формальдегід із повітря та є однією з небагатьох кімнатних рослин – освіжувачів повітря, які є безпечними для дітей і домашніх тварин (бамбук неотруйний, якщо його з’їсти). Паростки бамбука також мають естетичний вигляд і є особливо гарним доповненням до стильно декорованої ванної кімнати. Бамбук може вирости дуже високим і створити атмосферу тропічного лісу у Вашій ванній кімнаті. Бамбук не потрібно багато поливати, але йому необхідне сонячне світло.

Бамбук.

2. Спатіфілум

Спатіфілум є однією з найпопулярніших рослин у домі. Він має елегантний вигляд, за ним легко доглядати, він не потребує багато сонячного світла і його не потрібно часто поливати. Однак не кожному відомо, що спатіфілум – це не лише просто гарна рослина в горщику. Спатіфілум також допомагає освіжати повітря в усьому домі, абсорбуючи деякі токсичні та забруднюючі речовини, що поширюються внаслідок використання хімікатів у продуктах і засобах для очищення. Насправді спатіфілум є однією з кімнатних рослин, які найефективніше виконують цю функцію. Враховуючи все це, спатіфілум посідає перші місця серед рослин, які слід тримати у своїй ванній кімнаті та туалеті. Проте будьте обережні – спатіфілум може спричинити нудоту, якщо його проковтнути (з’їсти).

Спатіфілум.

3. Хризантеми

Хризантеми є ще одним розумним вибором рослин у домі. Вони також дуже ефективно очищують повітря та мають гарний вигляд. Єдиною їхньою відмінністю від спатіфілума є те, що вони набагато яскравіші. Рожеві та жовті квітки хризантем чудово прикрашають ванну кімнату. Насправді хризантеми є найгарнішими варіантом прикраси інтер’єру серед великого вибору рослин, що освіжають повітря. З іншого боку, вони потребують більше догляду, більше сонячного світла, і їх необхідно регулярно поливати. Також слід стежити за тим, щоб хризантему не з’їла дитина або домашня тварина.

Хризантеми.

4. Тещин язик

Тещин язик, який також називають рослиною-змією, – це домашня рослина з дійсно вражаючим виглядом, яка росте досить високою та має здатність всмоктувати забруднюючі речовини з повітря в домі. Вона може поглинати токсини, що накопичуються в повітрі, зокрема формальдегід, окис азоту, бензен і трихлоретилен – речовини зі складними назвами, якими Ви, безперечно, не хотіли би дихати. Ця кактусоподібна рослина не лише не потребує багато води, а навіть навпаки - підтримання достатнього для неї рівня сухості у ванній кімнаті може стати для Вас більшим випробуванням. Рослина полюбляє сонячне світло, проте може обходитися й без нього.

Тещин язик.

5. Плющ звичайний

Ви, напевне, знаєте, що плющ – це рослина, яка росте на відкритому ґрунті. Плющ часто прикрашає старі стіни в саду або фасад старих будинків. Він може гарно виглядати, при цьому може завдавати садівникам клопоту, тому що він дуже швидко росте та обвиває інші рослини навколо себе. Проте Ви можете не знати, що плющ також можу бути домашньою рослиною. Як і інші зазначені рослини, плющ звичайний поглинає деякі токсини, що випускають у повітря продукти життєдіяльності в нашому домі. До того ж плющ має особливу додаткову функцію –  він бореться з пліснявою. Він поглинає молекули плісняви, що літають у повітрі та розповсюджуються в домі і можуть бути небезпечними для нашого здоров’я. Отже, якщо Ваша ванна кімната схильна до появи плісняви, це може бути чудовим способом вирішення Вашої проблеми. Щодо плюща також є застереження, яке вже було зазначено для інших рослин. Плющ є досить отруйною рослиною, тому його не можна їсти. Отже, плющ не призначений для сімей, у яких є домашні тварини та діти.

Плющ звичайний.

Сила квітів! Дізнайтеся, як домашні рослини допоможуть Вам підтримувати свіжість Вашої ванної кімнати, звільняючи її від токсинів у повітрі.