Bref

Bref Запитання

Чому я повинен використовувати блок під обідком унітаза?

Блоки під обідком унітаза використовуються для підтримки чистоти й свіжості у Вашому туалеті. Вони запобігають утворенню вапняного нальоту, борються з брудом та надають приємний аромат Вашому туалету та ванній кімнаті завдяки вивільненню активних інгредієнтів під час кожного змивання. Для бездоганної чистоти та неймовірної свіжості у Вашому туалеті використовуйте додатково Bref для чищення. Залиште його на 15 хвилин в унітазі. Використовуйте туалетні блоки Bref між глибокими очищеннями, щоб впевнитися у чистоті та свіжості Вашого туалету після кожного змивання.

Яка різниця між засобами Сила-Актив і Дуо-Актив? У чому різниця між твердим і рідким блоком під обідком унітаза?

Сила-Актив ‒ це туалетний блок у твердій оболонці. Завдяки унікальній формулі 4в1 він: видаляє вапняний наліт, утворює активну піну, захищає від бруду та надає додаткову свіжість під час кожного змивання. Просто помістіть засіб в унітаз, відрегулювавши його відповідно до потоку води й насолоджуйтесь чистотою та свіжістю під час кожного змивання.

Дуо-Актив ‒ це рідкий туалетний блок. Завдяки двом відділенням Дуо-Актив поєднує в собі очищувач для туалету та освіжувач в одному засобі. Лівий відсік містить очищувач, який бореться з нальотом і брудом; правий ‒ містить освіжувач, який щоразу надає приємний запах під час змивання. Із Дуо-Актив насолоджуйтесь бурхливою свіжістю та чистотою Вашого туалету під час кожного змивання!

Як діє інтенсивний аромат у Bref Сила-Актив Посилений Аромат?

Bref Сила-Актив Посилений Аромат ‒ це нова унікальна технологія кульки. Вона містить внутрішнє ядро, яке має на 40% більше аромату порівняно із зовнішньою оболонкою кульки. Завдяки новій системі Bref Сила-Актив Посилений Аромат зберігає високий рівень інтенсивності аромату протягом усього використання продукту. Як результат: аромат свіжий від першого до останнього змивання.

Як довго триватиме дія мого Bref Сила-Актив, Блакитна Вода і Дуо-Актив?

У середньому дія всіх цих продуктів триватиме до 250 змивань, протягом 4 тижнів. Зазвичай тривалість дії туалетних блоків Bref залежить від типу туалету і змінюється залежно від тиску води, потоку води та частоти користування туалетом.

Чому кульки вимиваються нерівномірно?

Кульки можуть вимиватися нерівномірно, адже це залежить від потоку води й розміщення під обідком унітаза. Переконайтеся, що туалетний блок встановлено вертикально, наскільки це можливо, й правильно відповідно до потоку води.

Як я можу уникнути залишків Bref Блакитна Вода у своєму туалеті?

Переконайтеся, що туалетний блок встановлено вертикально, наскільки це можливо, й правильно відповідно до потоку води.

Що мені робити, якщо під час використання Bref Блакитна Вода з'являються сині плями після змивання?

Ви можете видалити сині залишки безпосередньо чистою водою. У разі виявлення сухих синіх плям Ви можете позбутися їх за допомогою мийного засобу.

Чому так важливо чистити туалет під обідком?

Вода, яка використовується в туалеті, як правило, насичена різними мінеральними частинками, такими як кальцій, залізо, магній і вапно. Коли вода випаровується, ці частинки залишаються і прилипають до поверхні. Це родовище корисних копалин, яке також називається біоплівкою, містить тисячі мікробів і бактерій. Місце під обідком Вашого унітаза постійно вологе, у біоплівці розмножується багато бактерій і мікробів, які можуть поширюватися на інші ділянки унітаза. Тому дуже важливо регулярно й ретельно очищувати Ваш туалет. Очищувачі Bref мають силу для боротьби з ними, забезпечуючи гігієнічну чистоту і свіжість Вашого туалету. Вони прості у використанні, ергономічної форми, що чудово підходить для використання під обідком.

Який бруд збирається під водою?

Бруд під рівнем води накопичується в унітазі і в U-вигині. Місце народження мікробів і бактерій називається біоплівкою. Ця біоплівка може легко поширюватися і заражати інші ділянки. Ось чому дуже важливо очищувати Ваш туалет регулярно. Для очищення використовуйте Bref Гель для унітаза. Залиште його в туалеті на 15 хвилин і змийте водою. Потім використовуйте туалетні блоки Bref між ретельними чищеннями, щоб забезпечити чистоту і свіжість Вашого туалету після кожного змивання.

На який час мені потрібно залишити очищувач для туалету Bref, щоб досягти ефективного результату?

Для регулярного захисту та санітарії використовуйте Bref для чищення унітазів, залишивши його в унітазі на 15 хвилин. Для очищення важкодоступних місць, а також особливо забруднених залиште Bref 10x Ефект на ніч. Для запобігання накопиченню бруду й підтримки свіжості у Вашому туалеті використовуйте туалетні блоки Bref між ретельними очищеннями!

Чи можу я використовувати засоби Bref, не користуючись рукавичками? Які потрібно вжити заходи обережності в разі контакту зі шкірою?

Рекомендується використовувати захисні рукавички. Якщо продукт контактує з Вашою шкірою, Ви повинні промити її водою й випрати одяг перед повторним використанням. Крім того, рекомендується використовувати очищувач для туалетів Bref у добре вентильованому приміщенні або у приміщенні з вікном.

Яка різниця між формулами очищувачів Bref?

Формула Bref на основі соляної кислоти ефективна для гігієнічного очищення,  призначена для роботи у дуже жорстких умовах. Формула Bref на основі мурашиної кислоти ефективна для боротьби з вапняним нальотом і видалення бруду. Формула містить технологію захисту й допомагає запобігти появі нальоту, накопиченню бруду й забезпечити тривалу чистоту в туалеті. Обидві формули Bref ‒ на основі соляної кислоти і на основі мурашиної кислоти ‒ вбивають до 99,9% бактерій.

Формула очищення для туалету небезпечна для мого здоров'я?

Якщо дотримуватися всіх рекомендацій стосовно використання продукту, жодного ризику для здоров'я не буде.
У разі контакту зі шкірою або волоссям: промийте шкіру водою / під душем; виперіть забруднений одяг перед повторним використанням.
У разі контакту з очима: обережно промийте водою протягом декількох хвилин.
При ковтанні: прополощіть ротову порожнину. НЕ викликайте блювоту.

Наскільки продукти Bref екологічні?

Туалетні блоки Bref упаковані в коробки й пластик, які мають в основі до 80% переробленого матеріалу.
Пляшки очищувачів для туалету Bref зроблені з поліолефінів пластику, який може використовуватися повторно.