Bref

Аромати, які ідеально підходять Вашій ванній кімнаті

Ванна кімната –  одне з найбільш використовуваних місць у Вашому домі. Нікому не подобається брудна ванна кімната або неприємні запахи в ній. Ви, певно, навіть не захотіли би заходити до брудної ванної кімнати, не говорячи вже про те, щоб релаксувати в ній. Крім регулярного прибирання у ванній кімнаті, важливо постійно підтримувати в ній надзвичайно приємний аромат за допомогою доступних у продажу ароматизаторів.

Чому у ванній кімнаті з’являються неприємні запахи?

Найпоширенішою причиною неприємного запаху є забитий унітаз. Забитий унітаз – це, безперечно, нічний жах кожної людини та проблема, яку слід негайно вирішувати. Іншою причиною дуже поганого запаху у ванній кімнаті є бактерії. Вони можуть просочуватися через каналізацію та накопичуватися на унітазі. Частіше таке відбувається влітку, коли зростання цих бактерій прискорюється через високий рівень вологості. На ванній може спостерігатися наростання біоплівки з цієї самої причини. Тому важливо спочатку усунути саму причину неприємного запаху, що поширюється у ванній кімнаті, а вже потім додатково застосовувати ароматизатор.

Неприємний запах у ванній кімнаті.

Засоби для усунення неприємних запахів

Кожен із нас хоч раз у своєму житті стикався з проблемою неприємного запаху у ванній кімнаті. Іноді засоби для очищення ванної кімнати можуть не впоратися з проблемою неприємних запахів. Вони можуть лише на деякий час маскувати їх, але не знищувати. В такому разі стануть у нагоді засоби для усунення неприємних запахів, широкий асортимент яких точно задовольнить ваші преференції.

Вентиляція

Коли йдеться про реорганізацію або проектування простору ванної кімнати, одним із найважливіших моментів, який порадить Вам дизайнер, є забезпечення належної системи вентиляції у ванній кімнаті. Недостатня циркуляція повітря у ванній кімнаті, особливо в кімнаті маленького розміру, може стати величезною проблемою. Крім інших можливих наслідків у майбутньому, погана вентиляція може також спричиняти дуже неприємний запах. Наявність більшої кількості вікон може вирішити цю проблему, але таке рішення доступне не в усіх випадках. Отже слушною порадою є встановлення витяжного вентилятора у ванній кімнаті. Крім того, можна придбати очищувач повітря, який працює від мережі; він займає небагато місця та недорого коштує, саме тому є чудовою альтернативою дорогим системам вентиляції.

Інші поради для усунення неприємного запаху

Перш ніж застосовувати свої улюблені ароматизатори, варто спочатку усунути безпосередньо причини неприємного запаху, скориставшись такими порадами:
  • Регулярно очищуйте ванну кімнату. Хоч ароматизатори і можуть приховувати неприємний запах на деякий час, проте він знов повернеться, якщо не здійснювати належне прибирання ванної кімнати.
  • Регулярно перевіряйте стан каналізаційних труб. Здебільшого саме вони є джерелом неприємного запаху.
  • Періть рушники та просушуйте їх, тому що вологі рушники спричиняють появу неприємного запаху.
  • Придбайте тканинну шторку для душу, яку можна регулярно прати. На період прання рекомендується використовувати запасну шторку.
  • Також можна використовувати ароматне мило для рук із приємним, свіжим запахом.
  • Використовуйте туалетні блоки під обідок унітаза, оскільки вони забезпечують постійну свіжість і приємний аромат. Туалетні блоки встановлюються на унітаз, підтримуючи його гігієнічну чистоту.Використовуйте Bref Сила-Актив із хлором, щоб ваш туалет завжди був гігієнічно чистим і свіжим.

Чому гарний запах важливий для ванної кімнати?

Нам усім іноді потрібен час, щоб відпочити, лежачи у ванні, але жоден з нас не почуватиметься розслабленим , якщо там буде неприємно пахнути. Якщо Ви хочете, щоб ванна стала місцем, де ви могли б зняти денне напруження, необхідно, щоб вона була наповнена приємними ароматами дорогого спа-салону. Саме тому пошук потрібного аромату для ванної кімнати є важливим завданням задля власного задоволення. До того ж, якщо Вам раптом доведеться готувати заспокійливу ванну для своїх гостей, Вам, безумовно, буде дуже приємно отримувати від них компліменти за дивовижний запах, який ви обрали.

Аромати та дизайни

Декоративне оформлення ванної кімнати – це не лише вибір правильного кольору фарби для стін або декоративних елементів. Дизайн ванної кімнати має доповнювати приємний запах, який дасть змогу створити ідеальну атмосферу для гарного настрою. Буде добре, якщо аромат відповідатиме основному кольору ванної кімнати. Наприклад, якщо у Вашій ванній кімнаті переважає коричневий колір, і її оформлено у традиційному стилі, рекомендовано надавати перевагу пряним запахам. Аромат кориці може стати для Вас ідеальним вибором.

Якщо Ви надаєте перевагу пастельним кольорам, наприклад, рожевому або фіолетовому, радимо спробувати квітковий аромат. Запах бузку або лаванди стане для такої ванної кімнати ідеальним. Багатьом також може сподобатись аромат троянди у ванній кімнаті. Використовуйте Bref Сила-Актив Свіжість квітів — і відчуйте освіжаючий аромат природи. Якщо ж Вашу ванну кімнату оформлено в теплих тонах, наприклад, у відтінках померанчевого чи золотого, тоді слід обрати цитрусовий аромат для ідеального настрою.

Ароматичні палички.

Ароматичні свічки

Ще один простий спосіб боротьби з неприємними запахами у ванній кімнаті – це використання ароматичних свічок. Деякі з них можуть просто творити дива. Вони не лише чудово пахнуть, але й діють як заспокійливе, доки Ви приймаєте ванну. Тим не менш, якщо Вам подобаються ароматичні свічки і Ви плануєте запалювати їх у своїй ванній кімнаті, пам’ятайте: щоб уникнути пожежі, обов’язково загасіть їх перед тим, як покинете кімнату.

Ароматичні свічки.

Ефірні олії

Ефірна олія – це чудовий спосіб наповнити ванну кімнату приємними ароматами. Її можна використовувати в дифузорі або власноруч виготовити домашні засоби для чищення з ефірними оліями. Отже, дотримуйтеся зазначених вище порад, і ваша кімната завжди матиме приємний запах. Гарна ванна кімната стане абсолютно ідеальною тільки тоді, коли у ній  буде приємно пахнути.