Bref

Оригамі для ванної кімнати

Якщо Ви приймаєте гостей і хочете створити дійсно вишукану атмосферу, трохи мистецтва оригамі надасть шарму Вашому вечору. Витонченість, стриманість і краса – саме завдяки цьому оригамі додасть атмосферу вишуканості та ексклюзивності Вашим вечірнім розвагам. Ваші гості, безумовно, будуть здивовані та вражені, коли побачать ці маленькі складені з різних матеріалів витвори мистецтва, що прикрашають Вашу ванну кімнату та туалет.

Для створення магії оригамі можна використовувати багато різних матеріалів, наявних у Вашій ванній кімнаті. Наразі в моді оригамі з туалетного паперу, які можуть вразити своєю красою, незважаючи на те, що їх дуже легко зробити. Паперові рушники та кольоровий папір також можуть використовуватися для створення більш традиційних форм. А якщо Ви справжній професіонал у мистецтві оригамі, Ви також зможете створити фігурки оригамі з рушників для рук і купальних простирадл.

Оригамі з туалетного паперу

Туалетний папір – це не той матеріал, який ми пов’язуємо з мистецтвом або красою, і тим більше ми будемо приємно здивовані, якщо побачимо фігурки оригамі, створені з рулону звичайного туалетного паперу. Деякі з найкращих варіантів дизайну дуже прості у виконанні й, безперечно, вразять Ваших гостей. Продемонструйте їм невеликий витвір, створений на краю нового рулону туалетного паперу, і гості будуть впевнені, що Ви продумали кожну деталь, аби забезпечити їм гарний настрій.

Додавши трохи творчості з туалетного паперу, Ви надасте своїй оселі ексклюзивності, яка не залишиться непоміченою Вашими гостями. Сьогодні дуже модно створювати такі прикраси, і кожен готель, який поважає себе, вважає за потрібне скласти хоча б трикутник із краю нового рулону паперу для своїх нових гостей. Багато готелів ідуть далі, створюючи з рулону вишукані віяла, плісе або бантики.

Оригамі з туалетного паперу.

Трикутник на кінці

Щоб створити простий трикутник на кінці, просто візьміть два останні квадрати рулону та складіть всю смужку по діагоналі так, щоб кінець виходив за межі сторони рулону. Тоді складіть ще раз посередині, створивши маленький трикутник. Частина, що виходила за межі сторони, тепер опинилася зверху, і її потрібно вставити в початкове місце складання, щоб закріпити форму.

Рулон туалетного паперу з трикутником на кінці.

Віяло

Створити віяло також відносно просто. Візьміть останній аркуш туалетного рулону та почніть складати його у вигляді гармошки аж до краю другого аркуша (будьте обережні, щоб не відірвати папір у місцях перфорації). Тоді відмітьте середину та загніть обидві сторони вгору так, щоб вони зустрілися по центру, утворюючи віяло.

Віяло з туалетного паперу.

Оригамі з одного аркуша туалетного паперу

Також можна створити оригамі з одного аркуша туалетного паперу. Таке оригамі виглядатиме досить гарно та витончено, якщо його вміло зробити. Чому б не заохотити своїх гостей, які досить довго затримуються в туалеті, спробувати створити щось власноруч? Залиште в туалеті прості інструкції зі створення основних фігурок і, можливо, деякі власні приклади.

Паперовий човник
Однією з таких простих фігурок є паперовий човник. Це давно всім відома, але дуже цікава фігурка. З туалетного паперу легко зробити міні-човники, які добре вписуватимуться в інтер’єр ванної кімнати. Візьміть усього лише один аркуш паперу та зігніть його вдвічі, тоді ще раз вдвічі. Потім складіть кутки квадрата один до одного так, щоб утворився трикутник. Зігніть прямокутну частину форми, що залишилася під низом, угору. Загніть прямокутну частину під трикутником угору з обох боків, тоді потягніть трикутник через середину – і ваш міні-човник готовий.

Просте оригамі риби
Оригамі риби створюється ще простіше. Знову ж таки, для отримання гарного результату можна використовувати всього лише один аркуш туалетного паперу. Просто складіть прямокутник у маленький трикутник – найпростішу форму. Тоді зігніть униз дві зовнішні частини трикутника, щоб створити хвіст із двома зубцями – це дуже просто та мило!

Рулон туалетного паперу, який почали складати.

Оригамі, розставлені в туалеті

Звісно, Ви не повинні виготовляти декоративні оригамі з туалетного паперу лише тому, що оригамі призначені для туалету. Багато ексклюзивних готелів також використовують оригамі зі звичайних матеріалів, щоб вразити своїх гостей, і тому залишають фігурки тварин і квітів у номерах і туалетах. Ви може зробити це також, вразивши ще більше своїх гостей. Ви можете вибрати те, що Вам подобається серед безлічі тваринок і фігурок, і легко отримати докладні інструкції та навчальні відео. Чому б не почати з найбільш культової фігурки оригамі серед усіх інших – японського журавлика? Це елегантне створіння досить легко зробити, проте ця фігурка надає вражаючий вигляд будь-якій кімнаті в будинку. Серед інших простих фігурок, які підійдуть для ванної кімнати, – вітряк, раковина молюска або, найпростіший з усіх, парусний човен. Всі ці фігурки можна дуже просто зробити, тоді розставити по всій ванній кімнаті, щоб створити атмосферу морського узбережжя.

Японський журавлик.

Оригамі з рушників

Якщо Ви вже стали справжнім професіоналом у мистецтві оригамі, Ви можете спробувати вдосконалити свою майстерність, створивши фігурки з рушників у ванній кімнаті. Хоча використання рушників насправді не вважається мистецтвом оригамі («оригамі» буквально перекладається як «складений папір», і для нього потрібні матеріали, які можуть утримувати форму після згинання), все одно можна створити подібні форми. Потрібно лише знайти конкретні інструкції для матеріалів, які не тримають форму. Фігурки з цих матеріалів створюються за допомогою складок і перекручування, а не загинання, проте в іншому принципи схожі. Якщо Вам вдасться опанувати цю техніку, фігурки та істоти, створені з рушників ванної кімнати, можуть справити приємне враження на інших. Ви можете створити фігурки більшого розміру – вони добре підійдуть для ванної кімнати та виглядатимуть просто дивовижно!

Кролик із рушника.

Якщо Ви все ще не вирішили, який стиль підходить Вам найбільше або ще не готові до грандіозного перетворення ванної кімнати, розумне розміщення менших декоративних елементів може також змінити ванну кімнату на краще без великих витрат часу, грошей та зусиль. Щоб почати вдосконалювати свою ванну кімнату, необхідно всього лише почати приділяти їй більше уваги, наприклад, додати в неї певні елементи декору, такі як дзеркало, нова занавіска для душу чи свіжі квіти.

Створення кролика із простого рушника

Такий кролик з рушника робиться легко та швидко, проте це завжди безпрограшний варіант. Щойно Ви опануєте цю техніку, Ви зможете створювати милі фігурки кроликів за кілька секунд, але вони гарантовано забезпечать гарний настрій і веселощі Вашим гостям.

Зелений рушник.

Розрівняйте рушник на плоскій поверхні та складіть його навпіл.

Зелений рушник з двома половинками.

Зігніть два кінці так, щоб вони стирчали (як вушка).

Зелений рушник, складений і скручений у рулон.

Скрутіть у рулон нижню частину рушника.

Зелений рушник, скручений у рулон.

Продовжуйте скручувати рушник, доки не стирчатимуть лише вушка.

Кролик.

Зв’яжіть кінці ззаду – і все, кролик готовий!

Дізнайтеся, що можна робити з оригамі з туалетного паперу та рушників.