Bref

Прикрасьте свою вбиральню

Всі ми проводимо у ванній багато цінного часу, тож варто докласти зусиль, щоб зробити цю кімнату особливою. Зробіть її предметом обговорення, чимось красивим, кімнатою, яку Ви будете з гордістю показувати своїм гостям.

Плануєте цілковито оновити вигляд ванної чи просто шукаєте підказки, як прикрасити свою вбиральню? Ми зібрали кілька ідей, щоб допомогти Вам справити враження своєю «найменшою кімнатою».

Норвезький ліс

Якщо Вам подобаються чисті, не заставлені меблями кімнати з натуральними матеріалами, ванна у нордичному стилі може бути для Вас гарним вибором. Нордичний стиль вигідно виглядає у світлих просторих приміщеннях. Натуральне дерево в поєднанні з білою плиткою та сантехнікою створить просту і теплу атмосферу.

Ванну в скандинавському стилі можна оформити порівняно недорого. Біла емаль і просте дерево – одні з найдешевших матеріалів для ванної кімнати. Якщо Ваша ванна оформлена в білих кольорах, початок уже покладено. Просто додайте кілька дерев’яних полиць або стільниць, і – як у відомій пісні Beatles «Норвезький ліс» – Ви на шляху до Вашої норвезької ванної.

Натуральне дерево з білою плиткою.

Рустикальні елементи

Рустикальний стиль можна оформити на власний смак. Для нього характерні необроблені краї та антикварні аксесуари, а меблі не обов’язково мають бути з одного комплекту. Насправді найбільш автентичний рустикальний стиль – своєрідна мішанина з унікальних предметів меблів.

Якщо зараз Ваша ванна кімната виглядає дещо порожньою і стерильною, Ви можете легко зробити її теплішою, додавши кілька старих дерев’яних предметів. Повісьте грубо пофарбовану шафку і, наприклад, дзеркало в рамі зі штучно зістареного дерева або замініть сучасні меламінові меблі на старіший комод.

Антикварні меблі.

Додайте блиску

Якщо Ви таємна діва, надто скромна, щоб втілювати свої мрії про розкіш в інших кімнатах, обов’язково дайте собі волю у ванній. Для ванної не існує такого поняття, як поганий смак. Тут зухвале виглядає іронічно і стає смішним жартом.

Тож діставайте канделябри, дзеркала в бароковому стилі, крани з діамантами, м’які пишні «трони» і перетворіть свій туалет на палац зручності. Ваш особистий крихітний Версаль!

Ваш міні-палац.

Багатство мінімалізму

Чиста кімната, чистий розум, чистий туалет. Якщо Ви любите незахаращені простори, то мінімалістський стиль легко створити і легко підтримувати в чистоті. Прості лінії, вільні поверхні, відокремлені резервуари та умивальники, повторювані кольори – все це характерно для мінімалістичного стилю.

Мінімалізм означає безжальне звільнення від зайвих речей. Приберіть непотрібні аксесуари, а на підлогу постеліть килимки та мати у кольорах самої кімнати. Щоб мінімалістичний стиль виглядав по-справжньому гарно, він потребує чистих прямих ліній і акуратного виконання.

Багатство мінімалізму.

Квітуча свіжість

Кімнатні рослини – прекрасний спосіб освіжити будь-яку ванну кімнату. У достатній кількості вони можуть задати тему всій вбиральні.

Це відносно простий і недорогий спосіб створити щось незвичне. Крім того, багато рослин розквітають у вологому кліматі, і їхній солодкий аромат допоможе подолати неприємний запах.

Але пам’ятайте, що рослини потребують догляду. Якщо Ви шукаєте щось невибагливе, цей варіант не для Вас.

Квітуча свіжість.

Розкіш вікторіанської ванної

Якщо Ви мрієте про вбиральню, як у номері люкс, елегантна ванна може надати Вашій кімнаті справді величного вигляду. Вікторіанські ванни з оздобленими ніжками та блискучими кранами знову в моді. Вони випромінюють розкіш та додадуть Вашій вбиральні стилю та вишуканості.

Але цей варіант підходить лише дійсно великим приміщенням. Такою ванною потрібно милуватися з усіх боків, і її мають доповнювати умивальники та меблі відповідного стилю.

Ванна – зірка.

Якщо Ви ще не визначилися зі стилем або не готові до ремонту, розумне розміщення невеликих декоративних елементів може суттєво змінити вигляд ванної, при цьому не вимагаючи багато часу, грошей та зусиль.
Ви можете зробити щось одне (наприклад, повісити дзеркало чи шторку для ванної) або робити потроху щодня (наприклад, прикрашати ванну кімнату букетами свіжих квітів). В будь-якому разі Вам варто лише замислитися про Вашу ванну, щоб почати покращувати її.

Декоративне дзеркало.

Без дзеркал у ванній не обійтися. Чому б не зробити їх яскравими елементами?

Яскрава шторка для ванної.

Кольорова душова шторка може змінити Вашу ванну.

Сухі пелюстки.

Сухі пелюстки не лише гарно виглядають, але й приємно пахнуть.

Вази з квітами.

Вази з квітами освіжать вигляд будь-якої ванної.

Поєднання кольорів.

Обрати рушники в тон декору – нема нічого простішого!