Bref

Освіжіть свій туалет

Неприємний запах в туалеті – це не те, з чим варто миритися. Проте ця проблема може виникнути навіть у будинках, де підтримується високий рівень чистоти! Спочатку може з’явитися неприємний мускусний запах, який поступово підсилюватиметься. Зрештою поганий запах почне ускладнювати життя, дратувати та навіть може стати причиною конфліктів у сім'ї.

Однак цього всього можна уникнути. Щоб не хвилюватися про неприємний запах в туалеті, слід запобігти його появі. Нижче наведено три прості вказівки, виконавши які Вам більше не доведеться хвилюватися про неприємні запахи в туалеті.

1. Використання засобів для чищення унітаза та туалетних блоків

Щоб уникнути появи неприємного запаху, необхідно регулярно чистити унітаз за допомогою засобу для чищення унітазу та підтримувати свіжість між чищеннями за допомогою туалетних блоків. Обирайте надійний засіб – Bref Total Fragrance з ароматом на Ваш вибір. Цей засіб для очищення зі свіжим ароматом ідеально підходить для регулярного використання та зберігатиме чистоту, блиск і свіжість Вашого туалету. Якщо Ваш унітаз дуже забруднений, можливо, доведеться скористатися сильнішим засобом. Використовуйте Bref 10x Effect, один із найефективніших засобів, який дає змогу позбутися від бруду та вапняного нальоту як над лінією води, так і під нею.

Після того, як Ваш унітаз стане бездоганно чистим, Ви захочете підтримувати цю чистоту й надалі. Тому між чищеннями обов’язково використовуйте туалетний блок для підтримання свіжості. Туалетні блоки працюють з кожним змиванням, забезпечуючи чистоту та приємний запах у Вашому туалеті. Вони позбавляють унітаз від запаху сечі й інших неприємних запахів та підтримують гігієнічну чистоту.

Туалетний блок Bref Сила-Актив, що встановлюється під обідок унітаза, забезпечує максимальну ефективність під час кожного змивання завдяки дії чотирьох кульок. Він бореться із брудом і очищає Ваш туалет, запобігає наростанню вапняного нальоту та коричневих плям на унітазі, забезпечує гігієнічну чистоту туалету без мікробів і свіжий аромат у туалеті та ванній кімнаті. Завдяки цьому Ви зможете підтримувати блискучу частоту та свіжий аромат, докладаючи мінімальних зусиль. Використовувати туалетний блок особливо важливо, якщо Ви іноді забуваєте регулярно чистити туалет раз на тиждень.

2. Наповніть свій туалет свіжістю

Очевидним  є те, що свіже повітря є дуже важливим для людини. Іноді цілком несправедливо вважається, що джерелом неприємного запаху є унітаз, хоча насправді причина запаху полягає в самій кімнаті. Належна вентиляція та провітрювання є дуже важливими для усунення не лише запахів, але й вологи та пари, які призводять до появи плісняви. Забезпечити вентиляцію дуже просто: якщо всі дзеркала запітніли, необхідно відчинити вікно! Якщо в туалеті немає вікна, слід відчинити вікна в суміжних кімнатах, щоб забезпечити циркуляцію повітря. Якщо цього не робити, з’явиться пліснява.

Якщо підходити до цього питання серйозніше, то встановлення витяжних вентиляторів може стати справжнім рішенням для погано вентильованих приміщень. Крім того, їх дуже просто встановлювати (звісно, це залежить від характеристик кімнати). Якщо немає можливості провітрювати кімнату, слід розглянути можливість придбання вологопоглинача, який допоможе боротися з вологістю, що є причиною появи плісняви. Навіть відносно дешевий і невеликий пристрій може бути дуже цінним.

Ванна кімната з відчиненим вікном.

3. Підтримуйте свіжість у Вашому туалеті природним способом

Після виконання основних умов збереження чистоти в туалеті (належна вентиляція та санітарно-гігієнічні умови), можна підвести останні штрихи. Додайте свіжості туалетній кімнаті, прикрасивши її травами та квітами, що забезпечать відчуття затишку та наповнять кімнату приємним ароматом. Найпростіше зробити ароматичну суміш із сухих трав і квітів. За такою сумішшю не потрібно доглядати, але, разом з тим, вона наповнить кімнату насиченим приємним ароматом, який перекриє можливі неприємні запахи.

Крім того, можна поекспериментувати з менш традиційними акваріумами з висушеними травами. М’ята забезпечить чудовий і незвичайний аромат, який зберігатиметься протягом довгого часу та добре відчуватиметься навіть у приміщеннях з підвищеною вологістю. Висушені квіти стануть прикрасою будь-якого туалету, адже, крім приємного запаху, вони мають привабливий вигляд. Лаванда, деревій і чортополох, поєднані в букет і підвішені на дзеркало чи віконний карниз, нададуть кімнаті шарму. Однак, слід пам’ятати, що ці гарні рослини можуть самі вкритися пліснявою, тому їх необхідно регулярно замінювати.

Якщо Ви не любитель сухих квітів, іншим природним способом боротьби з неприємним запахом є створення власних освіжувачів повітря для розпилення. Такі освіжувачі повітря дуже просто приготувати самому, і саме тому багато людей надають перевагу саме їм, а не фабричним аерозолям. У більшості рецептів використовуються ефірні олії, змішані зі спиртом і водою. Ви можете створити безліч ароматів, змішуючи їх та експериментуючи, щоб зрештою підібрати той, який ідеально підійде саме Вам.

Лаванда на стіні.

Висновки

Вдома є багато справ, яким регулярно потрібно приділяти увагу. Неприємний запах із туалету – не єдина проблема. Для підтримання чистоти в будинку завжди потрібно витирати пил, постійно прибирати та відчищати бруд. Але якщо справа стосується туалету з неприємним запахом, то за дотримання основних правил чистоти, Ви зможете забути про цю проблему. Гігієнічна чистота, вентиляція та приємний природній аромат. Це легко забезпечити, витративши мінімум зусиль. Просто дотримуйтеся цих трьох простих правил, і Вам більше ніколи не доведеться хвилюватися про неприємний запах у туалеті.

Відчуваєте неприємний запах? Припиніть хвилюватися про запах із туалету. Дотримуйтеся наших трьох простих правил, і ця проблема більше не виникне у Вас ніколи. Ви будете впевнені, що Ваш туалет позбавлений неприємних запахів.