Bref

Несподівані історії з туалету

У барах та клубах туалет є чимось більшим, ніж просто місцем для задоволення природних потреб. Це також місце, куди люди ходять, щоб поспілкуватися, відпочити, впевнитися, що вони добре виглядають, а ще це, як не дивно, місце, в яке вони йдуть, щоб сховатися! Ми хотіли дізнатися більше про те, що відбувається в туалеті пізно ввечері, тож ми вирушили до популярного бару та дискотеки в Мюнхені та попросили декого з персоналу та клієнтів розповісти найсмішніші або найдивніші історії про туалет у вечірній час.

І ми були повністю задоволені результатами! Майже кожний, до кого ми зверталися, мав історію для розповіді, і з них здається, що більшість важливих моментів життя людей поза межами дому відбувається саме в туалетах. Ось деякі з цих історій (найбільш пристойних).

1. Втеча

Чи можете Ви уявити собі, що Ваше побачення таке невдале, що Ви ховаєтеся в туалеті та не можете показатися з нього? Саме ця історія сталася з Джуді. Через шість хвилин після початку побачення з чоловіком, з яким вона познайомилася в Інтернеті, Джуді зрозуміла, що перед нею справжній монстр, а тому мала тікати. «За ці шість хвилин він почав розповідати мені історію про те, як він одного разу був на вечірці з трьома голими дівчатами в сауні, і з цього моменту все стало ще гірше». Сховавшись у жіночому туалеті, вона набрала на телефоні номер таксі та написала повідомлення своєму другу. Вона також передала ці повідомлення іншим:

«Я викликала таксі прямо в туалеті».

«Я не можу повернутися назад на побачення».

Обмін повідомленнями на телефоні.

2. Штовхати чи тягнути

Коли настає ніч, ми іноді можемо трохи плутати напрямки, втрачати орієнтацію та почати панікувати. Віра розповіла, як одного разу посеред нічної вечірки в клубі вона пішла до туалету та потрапила в пастку, принаймні вона так вважала…

Після того як Віра сходила до туалету, вона захотіла вийти з нього та штовхнула двері, щоб вийти з кабінки, але двері не відчинилися і були щільно зачинені. Вона стукала та била у двері, але здавалося, що вони зовсім не рухалися. Можливо, хтось навмисно закрив її в туалеті? Оскільки Віра тепер була вже в паніці, вона почала вибиратися через верх кабінки, намагаючись протиснутися у вузьке місце між дверною рамою та стелею. Поки вона це робила, інша дівчина зайшла до туалету, прямуючи якраз до кабінки Віри. Дівчина закричала, коли побачила Віру, яка на свій ризик намагалася перелізти кабінку. Двері насправді не були зачинені, просто потрібно було їх потягнути, а не штовхати!

3. Випадок про штани, що загубилися

Метт розповів нам, як один дуже п’яний клієнт якось зайшов у туалет і приблизно через 30 секунд вийшов із нього без штанів. Оскільки чоловіка почали дражнити його друзі, він за кілька хвилин зрозумів своє становище. Проте навіть після цього він не зміг пояснити причину. Крім того, загублені штани ніде не знайшлися, незважаючи на те, що всі ретельно обшукали всі приміщення. Бідолаха без штанів мусив непомітно пройти в таксі, що чекало на нього, і поспішити додому.

Порожня пара джинсів.

4. Від своєї долі не втечеш

Сандра розповіла, як вона познайомилася зі своїм чоловіком у туалеті. Сандра була на побаченні з хлопцем, з яким познайомилася в Інтернеті, і побачення було не дуже успішним, проте за столиком навпроти вона побачила чоловіка своєї мрії. Коли він піднявся та почав виходити, вона подумала, що він уже йде, тому пішла слідом за ним, оскільки була впевнена, що саме цей чоловік має стати її обранцем. Виявилося, що він просто ходив до туалету. Але Сандра, вже сповнена ентузіазму та відкинувши всі перестороги, пішла за ним услід до чоловічого туалету та представилася своєму обранцю перед рукомийниками. Зараз вони одружені та мають двоє дітей, а от як склалася доля чоловіка, з яким Сандра ходила на побачення, напевно, ніхто вже не дізнається.

5. Заснув на робочому місці

Імовірно, кожен із нас іноді у своєму житті засинав сидячи на унітазі, але уявіть, якби вам довелося провести в туалеті цілу ніч. Саме це сталося з хлопцем на ім’я Меттью, якого ми зустріли. Він стверджував, що його розбудила прибиральниця клубу о 10 годині ранку наступного дня! Ось що значить міцно спати.

Чоловік заснув у туалеті.

6. Побачення на каруселі

Один постійний відвідувач стверджував, що чув історію про чоловіка, який трохи заплутався під час побачення в ресторані, що обертається. Насолоджуючись краєвидом з телевежі, чоловік раптом відчув природну потребу та поспішив до туалету. Вийшовши звідти, він повернувся на своє місце, не знаючи, що ресторан обернувся, в той час як туалет залишився на місці. Чоловік із соромом для себе помітив, що блондинка, яка сиділа поряд із ним, не та сама блондинка, з якою він починав побачення, – вона була в іншому кінці ресторану!

7. Що приховують у собі потаємні глибини

Багато людей гублять речі в туалеті. Це стається навдивовижу часто, особливо з телефонами в барах і клубах, тому що люди часто розмовляють по телефону або обмінюються повідомленнями сидячи в туалеті. Але більшість згодом усвідомлює свою помилку. Енді повідомив, що протягом 5 років, які він працював у барі, прибиральники знаходили кілька телефонів і багато ювелірних прикрас у туалеті або поряд із ним. Найбільш вражаючим випадком з усіх, про які розповів нам Енді, був випадок, коли прибиральники знайшли ключі від автомобіля в унітазі, а згодом і сам автомобіль на вулиці! Аж під вечір того самого дня за ключами таки прийшов їхній власник, який мав заспаний вигляд.

Ключі від автомобіля на столі.

Історії з туалету
У барах та клубах туалет є чимось більшим, ніж просто місцем для задоволення природних потреб. Це також місце, куди люди ходять, щоб поспілкуватися, відпочити, впевнитися, що вони добре виглядають, а ще це, як не дивно, місце, в яке вони йдуть, щоб сховатися!