Bref

Поради щодо швидкого очищення для людей, у яких обмаль часу

Іноді в нас так багато справ, що не вистачає часу на чищення туалету. Звісно, не слід зовсім нехтувати цим завданням. Тому для сімей, які мають обмаль часу, ми склали перелік порад, які допоможуть утримувати Ваш туалет у належній чистоті, докладаючи мінімум зусиль.

  1. Профілактика: найголовніше – це не дати своєму туалету стати брудним.
  2. Підтримання чистоти: використовуйте таблетки та блоки, щоб запобігти появі неприємних запахів і постійно тримати туалет чистим і свіжим
  3. Зосередження: з чого починати, щоб досягти максимального ефекту
  4. Ефективність: виберіть правильний засіб для чищення туалету
  5. Планування: виберіть потрібний момент

1. Профілактика: найголовніше – це попередити забруднення туалету

Ніхто не хоче мати туалет з неприємними запахами, але не у всіх нас є досить часу або бажання витрачати години на підтримання чистоти унітазу. Наша головна порада проста: не дозволяйте своєму туалету стати брудним. Ось яким чином цього можна досягти:

Чистьте унітаз щіткою під час кожного змивання. Простий спосіб уникнути появи неприємних запахів, нарощування вапняного нальоту та збереження чистоти унітазу – це залишати туалет в ідеальному стані після кожного відвідування. Це означає, що необхідно протирати унітаз щіткою не лише тоді, коли Ви вважаєте за потрібне, а після кожного свого відвідування туалету. Виділіть 20 секунд, щоб пройтися по унітазу щіткою з невеликою кількістю засобу для очищення, протерти один раз нижче лінії води, один раз вище лінії води та один раз під обідком. Щоб це стало регулярною процедурою, може знадобитися трохи часу, але згодом це допоможе зекономити Ваш час. Якщо Вам вдасться зробити таку процедуру своєю звичкою, можливо, Вам більше ніколи не доведеться чистити свій туалет!

Тримайте губку напоготові! Тримайте поруч з унітазом губку та прибирайте після себе будь-який бруд, що може з’явитися після відвідування туалету. Пройшовшись по сидінню унітаза серветкою, змоченою засобом для очищення ванної кімнати у формі спрею, Ви позбудетеся плям сечі й запахів навіть до їх появи.

Губка в руці.

2. Підтримання чистоти: використовуйте таблетки та блоки, щоб запобігти появі неприємних запахів у туалеті

Проблема неприємних запахів у туалеті трохи схожа на проблему неприємних запахів тіла: коли Ви відчуєте неприємний запах, буде вже занадто пізно. Вам потрібно запобігти цьому запаху ще до його появи. Найкращий спосіб усунення проблеми неприємних запахів є також і найефективнішим для економії часу. Просто використовуйте туалетні блоки й таблетки, і Ви зможете зупинити накопичення вапняного нальоту, а також бактерій і неприємних запахів, що з'являються разом із ним. Вапняний наліт, спричинений жорсткою водою, є місцем розмноження бактерій, тому слід подбати про запобігання його утворенню.

Таблетки для зливного бачка
Якісна таблетка для туалету розташовується у зливному бачку. Таким чином,  речовини для очищення потрапляють в унітаз з кожним змиванням. Вона не лише підтримує чистоту Вашого туалету й запобігає появі водоростей з неприємним запахом, але й забезпечує очищення невеликих отворів угорі вашого унітаза.

Туалетні блоки
Туалетний блок кріпиться до стінки унітаза та вивільнює речовини для очищення, які забезпечують приємний аромат під час кожного змивання та підтримують чистоту й свіжість води в туалеті.

Встановлення цих двох продуктів займає кілька секунд, при цьому Ваш туалет довго залишатиметься чистим і не матиме неприємних запахів – усе це без зайвих зусиль. Туалетні блоки є запорукою чистоти для сімей, у яких обмаль часу на прибирання.

3. Зосередження зусиль: з чого починати, щоб досягти максимального ефекту

Коли Ви думаєте про чищення туалету, то уявляєте відчищення бруду спеціальною щіткою глибоко в унітазі? Це може бути помилкою. Насправді джерело неприємних запахів і мікробів, яке Ви хочете усунути, часто розташовується у верхній частині унітаза.

Ціль 1: спочатку очистіть ділянку під обідком
Якщо Вас турбують неприємні запахи з туалету, спершу слід зосередитися на очищенні зони під обідком унітазу. Хоча багато людей вважають, що джерелом неприємних запахів з туалету є плями та бруд на унітазі, насправді таким джерелом, в якому розмножуються мікроби, що спричиняють дуже сильний неприємний запах, є зона під обідком унітазу. Отже, якщо Ви поспішаєте, почніть з верхньої частини унітазу. Помістіть щітку під обідок унітазу і проведіть нею по всій його довжині. Виконайте цю процедуру пару разів, а тоді змийте.

Ціль 2: кришка унітаза
Іншим місцем накопичення плям і неприємних запахів, особливо запахів сечі, є кришка унітаза. Отже, не поспішайте занурювати щітку глибоко в унітаз, а візьміть серветку для прибирання або губку та ретельно протріть цю ділянку. Обов’язково пройдіться по всіх місцях кріплення та з’єднаннях.

Ціль 3: сидіння
Не забувайте очищувати сидіння унітаза. Знову ж таки, це місце, яке може бути джерелом неприємних запахів, особливо запахів сечі. Візьміть звичайний засіб для очищення ванної кімнати у формі спрея та тканину і протріть сидіння. Не забувайте про кріплення – у них найчастіше накопичується більшість бруду, який спричиняє неприємні запахи.

Ціль 4: сифон
Отже, тепер настав час перейти до нижньої частини унітаза. Проте пам’ятайте, що коричневі плями не так просто відчистити, і можливо, доведеться приділити окремий день виведенню застарілого бруду.

Жінка, яка чистить унітаз.

4. Ефективність: вибір правильного засобу для очищення

Ви можете вибирати серед безлічі доступних варіантів засобів для очищення туалету – від виготовлених вручну з натуральними інгредієнтами до відбілювачів. Однак якщо Ви бажаєте швидко впоратися із завданням прибирання в туалеті, Вам слід вибрати якісний засіб для очищення. І ось чому:

Натуральні засоби: у Вас, безперечно, обмаль часу на приготування власних активних сумішей. Крім того, суміші можуть не впоратися із брудом і неприємними запахами.

Надпотужні засоби для чищення туалету: іноді потрібен потужніший засіб для очищення туалету, особливо якщо Ваш туалет дуже брудний або якщо потрібно виконати генеральне чищення. Лінійка засобів Bref x10 Effect ідеально підходить для таких ситуацій, даючи змогу позбутися вапняного нальоту та бруду над лінією води й нижче, а також відновити блискучу білизну Вашого туалету.

Дитячі експерименти.

5. Планування: вибір правильного моменту

Чи можна підібрати вдалий момент для чищення туалету? Звісно! Усього лише потрібно трохи поміркувати. Підберіть вільний проміжок часу, на який у Вас нічого не заплановано (вільний від роботи час), і наповніть його радістю від завдання, після виконання якого Ви пишатиметеся собою. Можливо, це буде час перед виходом на роботу чи виходом на прогулянку у п’ятницю ввечері або час, протягом якого готується Ваша вечеря.

Удвічі ефективніше використовуйте свій час: чищення туалету - точно не розумова активність. Тож доки Ваші руки зайняті, займіть свій мозок чимось розвиваючим і корисним. Можна, наприклад, послухати подкаст або вивчати мову. Чи здійснити телефонну розмову, яку Ви відкладали тривалий час. Виберіть ідеальний для себе варіант і перетворіть прибирання туалету зі звичайної домашньої справи на можливість самовдосконалення.

Годинник.

Ви поспішаєте? Скоротіть час, який Ви витрачаєте на чищення туалету. Прості ідеї допоможуть Вам зробити процес чищення швидшим і ефективнішим.