Bref

Поради, що допоможуть Вам зберегти чистоту у ванній кімнаті довше

Ніхто не любить повертатися в неприбраний дім після напруженого робочого дня. Повертаючись додому, ми хочемо, щоб усе було на своїх місцях, щоб ми могли розслабитися, спокійно прийняти ванну, запалити свічки. Прибирання в будинку, особливо у ванній кімнаті, видається нам завданням, на яке витрачається багато часу та виконання якого ми майже завжди хочемо уникнути. До того ж, брудна ванна і розкидані поряд з умивальником засоби особистої гігієни виглядатимуть не найкращим чином. Важливо підтримувати чистоту у ванній кімнаті не лише з причин гігієни, але й задля власного психологічного комфорту. Чиста та прибрана ванна кімната є мрією кожної людини.

Прибирання на ходу

Важливо підтримувати чистоту у ванній кімнаті після кожного її використання, щоб Вам не довелося витрачати багато часу на її прибирання. Рекомендуємо завжди мати належний запас рулонів туалетного паперу і засобів для чищення. Ці предмети необхідно зберігати у шафі ванної кімнати, щоб до них можна було швидко дістатися. Завжди тримайте десь за дверима ганчірку, щоб одразу ж витирати воду, яка може потрапити на підлогу.

Придбайте тканинну шторку

Якщо Ви належите до більшості тих людей, які бояться бактерій або хочуть уникнути контакту з мікробами, для Вас є важливим тримати ванну в чистоті. Шторка для душу є найкращим місцем для наростання біоплівки, тому радимо зупинити свій вибір на фіранці з тканини. Її простіше прати та замінювати. Ви можете підібрати шторку на свій смак та регулярно очищувати її, цим самим запобігаючи розмноженню бактерій у ванній кімнаті.

Тканинна шторка для душу.

Опускайте кришку унітаза

Під час змивання вгору можуть відскакувати бризки води, тому важливо виробити в себе звичку закривати кришку унітаза. Ще однією корисною порадою є використання відбілювача на основі хлору для чищення туалету. Просто вилийте чверть склянки відбілювача в унітаз і залиште на деякий час, а потім змийте. Цю процедуру необхідно виконувати щонайменше кожного тижня, щоб Ваш туалет був завжди чистим і готовим до використання у будь-який час. Якщо Ви готові докласти трохи більше зусиль, тоді можете власноруч виготовити шипучі таблетки для чищення унітазу. Все, що вам буде потрібно, – це трохи харчової соди, засобу для миття посуду й лимонної кислоти. Зрозуміло, що у Вас не завжди може бути достатньо часу для цього, тому можете обрати будь-який засіб для чищення унітаза серед багатьох варіантів, доступних у продажу. Гель для туалету Bref 10x Effect Total Protection WC Gel легко очищує унітаз і покриває його захисним шаром, який допомагає запобігти налипанню бруду.

Як зберігати речі у ванній кімнаті?

Не рекомендується залишати косметичні продукти, особливо щітки для макіяжу, розкиданими по всій ванній кімнаті після того, як Ви закінчили наносити макіяж. Для їх зберігання можна придбати естетичну скляну банку. Щітки, які лежать не на своєму місці, стають джерелом накопичення бактерій. Крім того, слід висушувати свою зубну щітку після кожного використання і регулярно чистити контейнер, у якому вона зберігається. Важливо зберігати речі належним чином не лише в цілях гігієни, але й задля зменшення нагромадження речей навколо умивальника.

Регулярно мийте підлогу

Необхідно завжди підтримувати чистоту підлоги у ванній кімнаті. Якщо підлога у ванній кімнаті брудна, це означає, що мікроби розноситимуться по всьому будинку. Для миття підлоги у ванній кімнаті придбайте якісну, просту у використанні швабру для прибирання. Краще вибирати швабру, яку можна прати, тому що це дасть змогу регулярно очищувати й саму швабру.

Що робити з неприємним запахом у ванній кімнаті?

Після напруженого робочого дня поспішаєте додому та хочете швидше прийняти ванну, але настрій псує неприємний запах із ванної кімнати? Джерелом цього запаху, без жодних сумнівів, є мікроплівка, яка наростає у ванній. Найкращий спосіб її усунути – всипати півсклянки харчової соди, а тоді влити склянку оцту у зливний отвір. Залиште цю суміш на деякий час, а потім промийте ванну гарячою водою. Зручнішим у застосуванні рішенням є Bref Кольорова Вода. Його очищувальна формула бореться з вапняним нальотом, освіжає та забезпечує гігієнічну чистоту навіть між змиваннями.

Підтримання порядку у ванній кімнаті

Дуже важливо підтримувати порядок у шафі для гігієнічних і косметичних засобів. Це не лише дасть змогу без проблем знайти необхідну річ, але й зробить Вашу ванну кімнату більш охайною. Викидайте використані упаковки і встановіть вішалки для рушників. Порядок у ванній кімнаті – це синонім чистоти!

Комод для ванної кімнати зі складеними речами.

Набір екстреної допомоги для Вашої ванної кімнати

Упевнившись, що у Вашій ідеальній ванній кімнаті чисто i всі речі лежать на своїх місцях, Ви тепер повинні виділити окрему шухляду для зберігання всіх засобів для чищення. У цю шухляду також слід покласти серветки для чищення або інші засоби для чищення, доступні у продажу. Їх потрібно тримати напоготові для очищення слідів води на шафі з косметичним засобами або плям зубної пасти на будь-яких поверхнях у ванній кімнаті. У цій шухляді можна також зберігати серветки, просочені антистатиком. Вони стануть у нагоді, коли Вам буде потрібно очистити пил на підлозі ванної кімнати, на полицях або навіть на дверях. Вам більше не знадобиться пилосос для прибирання таких дрібниць. Початок дня в чистому середовищі важливіший, ніж Вам здається.

Чистий, прибраний і охайний особистий простір дійсно робить дива: він покращує Ваш настрій і допомагає Вам розслабитися, позбавляючи хвилювань про те, хто наступний митиме раковину або унітаз. Скористайтеся цими дійсно корисними порадами, які допоможуть Вашій ванній кімнаті якнайдовше залишатися чистою.