Bref

Розумні рішення для зберігання речей у ванній кімнаті

Більшість із нас, повертаючись додому після важкого робочого дня, хотіли би, щоб наша косметика, щітки для макіяжу та засоби гігієни були на своїх місцях. Розкидані по всій ванній кімнаті речі для щоденного догляду перевантажують полиці і виглядають неохайно. Прибирання має не лише естетичну ціль: впорядковані речі легко знаходити і важче загубити.

У чистій та ергономічній ванній кімнаті, безперечно, є достатньо місця для зберігання всіх косметологічних засобів та засобів гігієни, а також іншого приладдя для ванної кімнати: рушників і засобів для чищення. Однак більшість із нас, напевно, має невеличкі, мініатюрні ванні кімнати з обмеженим місцем для зберігання речей. Є кілька нестандартних способів найефективнішого використання місця у ванній кімнаті.

Якщо ванна кімната без шафи

Майже в кожній ванній кімнаті можна побачити щось на зразок шафи, однак якщо такої шафи немає, є кілька способів упорядкувати речі. Цікавою ідеєю є використання органайзерів для зберігання речей. Можна знайти багатоярусні корзини для зберігання більших речей і шухляди або навіть коробочки для дрібниць і менших речей, якими Ви користуєтеся весь час. Ви можете підібрати кольорову гаму, якої слід дотримуватися, щоб зберегти естетичний вигляд. Ще однією гарною порадою є використання ґратчастої етажерки для зберігання засобів гігієни та предметів для ванної кімнати. Якщо у Вашій ванній кімнаті обмежений простір, можна діставати етажерку тільки в разі необхідності. Вона мобільна та займає дуже мало місця, що робить її ідеальним рішенням для обмежених у просторі ванних кімнат.

Ґратчаста етажерка для ванної кімнати.

Використовуйте все доступне місце

Маленька ванна кімната означає, що для Вас буде доступний менший розмір шафи та менше можливостей для зберігання речей. Цього може бути недостатньо, щоб умістити все. Тому необхідно застосувати творчий підхід, щоб використати весь незайнятий простір у ванній кімнаті. Можна підвісити полиці над унітазом, або навіть на ньому, або над дверима ванної кімнати. Необов’язково робити шафи з дверцятами, якщо ви не хочете проблем з їх установленням. Натомість краще поставити на полиці коробки для зберігання, якщо потрібно сховати речі, щоб вони не були на видноті. Крім того, якщо у Вашій ванній кімнаті встановлено умивальник, що кріпиться на стіну, або умивальник-стійка, можливо, під ним немає шафи. Щоб використати цю зону, можна встановити полиці. У продажу доступні різні варіанти полиць, особливо ті, які призначені саме для цього місця ванної кімнати.

Полиця для ванної кімнати.

Економія бюджету

Іноді полиці та органайзери для зберігання можуть обійтися дуже дорого. Однак, якщо Ви не готові витрачати багато грошей і маєте умілі руки, Ви можете навіть виготовити креативні полиці власноруч. Багато людей купують недорогі етажерки в господарському магазині, перефарбовують їх і кріплять на стіни, цим самим додаючи творчої атмосфери та затишку.

Приховані полиці у ванній кімнаті

Багато полиць і коробок для зберігання можуть створити відчуття захаращеності Вашої ванної кімнати. Якщо Ви полюбляєте мінімалізм або Вам подобається, коли у ванній кімнаті більше простору, найкращим варіантом у цьому разі є використання прихованих полиць. Великі або навіть менші дзеркала, прикріплені над умивальником, можна використовувати як шафи. Ви можете сховати всі речі в шафі за дзеркалом.

Місце для зберігання побутових електричних приладів

Якщо у Вас маленька ванна кімната й обмежене місце для зберігання, однією з основних причин Вашого схвилювання може бути відсутність належного та безпечного місця для зберігання електронних побутових приладів. Класти плойку для волосся поряд із раковиною не лише не рекомендовано, а й може бути надзвичайно небезпечно. Якщо Ви хочете заощадити місце, краще встановити металеву коробку для зберігання, можливо, на одній зі сторін умивальника або навіть на дверцятах шафи.

Сховище в стіні

Сховище в стіні, особливо в зоні душу або ванни, є розумним способом зекономити місце у ванній кімнаті. Однак це можна втілити в життя лише в тих оселях, де й досі йде процес будівництва або відбувається ремонт. Крім того, що це вирішить Ваші проблеми зі зберіганням, сховище в стіні у формі ніші або вбудованого потаємного кутка стане цікавим елементом дизайну Вашої ванної кімнати.

Душ у настінному сховищі.

Скляні банки

Побутові предмети, що використовуються щодня у ванній кімнаті, можуть створювати неестетичний вигляд або псувати інтер’єр, якщо довільним чином лежатимуть на полицях або на умивальнику. Цікавим способом надати речам гарного вигляду є використання скляних банок. Вони чудово підходять для зберігання щіток для макіяжу, вологих серветок і ватних паличок, а також багатьох інших важливих речей, які Ви хочете представити у цікавий спосіб.

Ватні палички в банці.

Використання магнітної дошки

Якщо Ви шукаєте цікавіший спосіб прикрасити ванну кімнату та впорядкувати речі в ній, спробуйте використовувати магнітну дошку. Її можна легко зробити за допомогою великої картинної рами, листа металу та тканини. Це чудове місце, куди можна чіпляти засоби для макіяжу. Ви побачите, що це гарно та функціонально. Ванна кімната є одним із місць, що вдома використовується найчастіше, тому важливо підтримувати в ній порядок і чистоту задля свого морального задоволення та зручного щоденного використання. Отже, дотримуючись зазначених вище порад, Ви зможете творчо підійти до обмеженого простору своєї ванної кімнати або винайти нові способи впорядкованого зберігання необхідних речей. Використовуйте творчу уяву, спробуйте ці чудові ідеї щодо зберігання, щоб вмістити все, що Вам потрібно, у своїй ванній кімнаті та надати їй приваливого вигляду.