Bref

Швидке очищення та чистота: туалетний блок

У туалеті неприємний запах? Він брудний? Коли востаннє чистили унітаз? Хтось незабаром має прийти в гості? Туалетний блок стане вирішенням усіх цих проблем. (Ну, майже всіх.) Туалетні блоки гарантують чистоту та свіжість Вашого туалету між чищеннями, забезпечуючи очищення під час кожного змивання. Тож, якщо незабаром до Вас мають прийти гості, Вам не доведеться червоніти за стан свого туалету.

Якісний туалетний блок захищає від появи проблем в унітазі та забезпечує підтримання стандартів чистоти. Це допоможе Вам розслабитися та займатися улюбленими справами, не приділяючи багато уваги прибиранню туалету.

Що таке туалетний блок?

З'явившись в середині 1960-х років Туалетний блок, як і сам зливний туалет, став проривом у стандартах чистоти та гігієни. Таке просте, але  але таке корисне пристосування, допомагає підтримувати туалет у чистоті, дає змогу зекономити тисячі людино-годин, що витрачалися на чищення туалету. Найголовнішою перевагою туалетного блоку є його зручність. Він не лише економить багато часу, який би витрачався на чищення, а й підтримує чистоту та свіжість Вашого унітазу й залишає в туалеті приємний запах – і це все завдяки лише одному недорогому пристосуванню.

Які функції виконує туалетний блок?

Туалетний блок поєднує в собі кілька функцій. Найновіша серія туалетних блоків Bref Сила-Актив виконує чотири функції під час кожного змивання.

  1. Бореться з брудом і очищує унітаз.
  2. Запобігає наростанню вапняного нальоту та коричневих плям на унітазі.
  3. Забезпечує гігієнічну чистоту туалету.
  4. Генерує запах, який наповнює туалет і ванну кімнату приємним ароматом.

Завдяки туалетним блокам Bref Blue Activ ці функції виконуються навіть між змиваннями. Туалетний блок постійно підтримує належний рівень гігієнічної чистоти та свіжості у Вашому туалеті, а це означає, що Вам не потрібно буде витрачати багато часу на чищення унітазу та хвилюватися про його стан.

Які є типи туалетних блоків?

Туалетні блоки – це тверді блоки, що містять в собі формулу для очищення. Вони чіпляються на обідок унітаза з допомогою гнучкого тримача, який фіксується поверх обідка, надійно захищаючи та утримуючи блок. Ці блоки поступово розчиняються із кожним змиванням, вивільняючи у воду активні речовини, що забезпечують підтримання належного рівня гігієнічної чистоти. Блоки випускаються в різних формах, але лінійка Bref Activ має чотири окремі блоки, що знаходяться всередині пластикових контейнерів. Цей багатофункціональний пристрій є не лише потужним засобом для чищення, але й має гарний вигляд. Яскраві кольори його дизайну подобаються споживачам в усьому світі.

Аналогом туалетного блока є рідкі блоки для унітаза, які виконують схожі функції. Вони також поєднують забезпечення чистоти і гігієни та генерування свіжого аромату. Рідкий блок Bref Active Duo має два окремі відділення, які в поєднанні виконують заявлені функції.

Встановлення туалетного блока.

Як встановити туалетний блок?

Щоб встановити туалетний блок, потрібно виконати кілька простих кроків: розгорніть довгий пластиковий тримач, розмістіть блок у потрібному місці та зафіксуйте тримач на обідку унітаза. Однак варто обдумати, в якому місці найкраще розмістити туалетний блок. Важливо, щоб блок було підвішено горизонтально і щоб усі його частини рівномірно охоплювалися водою під час змивання. Це забезпечить повну ефективність усіх блоків і рівномірне вимивання з них рідини. Найкраще місце для встановлення туалетного блока залежить від унітаза, але зазвичай у більшості унітазів напір води під час змивання більший у частині, що знаходиться навпроти бачка. Саме тут слід підвішувати туалетний блок, адже проходження черз нього якнайбільшої кількість води забезпечить його максимальну ефективність.

Встановлення туалетного блока.

Коли потрібно виконувати заміну туалетного блоку?

Туалетних блоків Bref вистачає майже на 2100 змивань, що дорівнює приблизно 4 тижням використання. Однак Ви можете самі легко відстежувати процес розчинення блоків і після повного розчинення блока замінити його на новий.

Про асортимент продуктів Bref

Ви можете вибрати будь-який продукт із широкого асортименту туалетних блоків Bref залежно від функцій, які для Вас є найважливішими, і від того, якому аромату Ви віддаєте перевагу. Вибравши туалетний блок, який ідеально підходитиме Вам і Вашій сім’ї, Вам більше не треба буде хвилюватися про чистоту Вашого туалету. Щоб переглянути повний асортимент, натисніть сюди.

Господині, які мають обмаль часу, не бажають хвилюватися про необхідність постійного чищення туалету. Дізнайтеся, як завдяки туалетному блоку туалет може очищатися самостійно.