Bref

Швидке очищення та чистота: епізод 2. Таблетки для унітазу

Невидимий, проте потужний засіб із довготривалим ефектом: якщо насправді хочете забути про очищення туалету надовго, таблетки для унітазу стануть для Вас правильним рішенням.

Ці таблетки тривалої дії, що кидаються в бачок, забезпечують два місяці безперервної свіжості та надзвичайно прості у використанні. Хоча таблетки для туалету не такі популярні, як туалетні блоки, вони мають багато переваг і залишаються пріоритетним вибором для багатьох споживачів.

Що таке таблетка для унітазу?

Таблетки, які з’явилися незабаром після появи туалетних блоків, почали активно використовувати в кінці 1980-х і на початку 1990-х років. Переваги таблеток одразу стали очевидними, адже для їх встановлення потрібно мінімум часу. Крім того, вони зовсім непомітні. До того ж, таблетки для туалету абсолютно справляються зі своїм завданням, забезпечуючи тривалу свіжість і гігієнічну чистоту. Розміщення таблетки у верхній частині унітазу гарантує очищення всього механізму, включно з бачком і каналами, через які проточна вода потрапляє в унітаз. Таблетки для туалету виготовлені з використанням іншої формули, ніж туалетні блоки. Оскільки таблетки постійно перебувають під водою, вони розчиняються повільніше, завдяки чому чистота та свіжість зберігаються довше.

Які функції виконує туалетний блок?

Туалетний блок для зливного бачка є дуже зручним рішенням, яке підтримує гігієнічну чистоту Вашого туалету та залишає свіжий аромат у туалетній кімнаті з кожним змиванням. Туалетний блок Bref Duo Cubes поєднує 2 активні речовини, які працюють разом, очищуючи Ваш туалет від бруду та вапняного нальоту. Оскільки таблетка для зливного бачка постійно перебуває у воді, вода постійно залишається свіжою та блакитною, навіть залишаючись у бачку до наступного змивання. Свіжість і чистота охоплює весь унітаз згори донизу.

Порівняння таблеток для зливного бачка та туалетних блоків

Переваги таблетки для зливного бачка: безперечною перевагою таблетки для зливного бачка є її тривала дія. Таблетка діє в середньому вдвічі довше, ніж туалетний блок. Крім того, таблетку легше встановлювати, оскільки не потрібно торкатися унітаза. Зрештою, таблетка зовсім непомітна.

Недоліки таблетки для зливного бачка: одним з найбільших недоліків таблеток для зливного бачка є те, що від них не так сильно відчувається приємний запах, як від туалетних блоків. Це означає, що таблетки не завжди покривають потребу у використанні освіжувачів повітря.

Чи зашкодить таблетка для зливного бачка унітазу? Таблетки для туалету містять досить їдкі речовини, тому виникали підозри, що вони можуть погано впливати на герметизацію та механізми зливного бачка. Однак ці проблеми в основному виникали, якщо унітаз не використовувався тривалий час. Якщо унітаз регулярно використовується, таблетки не матимуть на нього негативного впливу.

Як встановити таблетку для очищення туалету

Таблетки для зливного бачка легко встановлюються. Не потрібно думати, де саме їх розмістити або чи достатньо вони омиваються водоюі. Просто відкрийте кришку бачка та киньте в нього таблетку. Немає потреби видаляти зовнішню захисну обгортку, оскільки вона сама розчиниться у воді. Єдиним застереженням є те, що таблетку краще кинути в бік бачка якнайдалі від зливної труби (труба в нижній частині бачка, яка веде до унітаза). Це необхідно, щоб таблетка не потрапила в потік води, що йде через цю трубу, і не заблокувала його.

Унітаз із вбудованим у стіну бачком: якщо зливний бачок приховано за панеллю у стіні, у Вас може виникнути питання, як отримати доступ до нього. Через це люди можуть зовсім відмовитися від використання таблеток для туалету. Однак до всіх вбудованих зливних бачків передбачений доступ. Спробуйте скористатися інтернетом для вирішення цієї проблеми.

Зливний бачок унітаза.

Коли потрібно замінювати таблетку для зливного бачка?

Таблеток Bref Duo Cubes вистачає майже на 800 змивань, що дорівнює приблизно 3 місяцям використання. Дуже легко відстежити час, коли потрібно замінити стару таблетку на нову: вода, що зливається, втрачає блакитне забарвлення.

Зливний бачок, вбудований у стіну.

Про асортимент продуктів Bref

Ви можете обрати будь-що з широкого асортименту таблеток для туалету, туалетних блоків та інших продуктів Bref залежно від того, які функції для Вас є найважливішими та якому аромату Ви віддаєте перевагу. Вибравши таблетки для очищення туалету, які ідеально підходитимуть Вам і Вашій сім’ї, у Вас не буде необхідності хвилюватися про чистоту свого туалету. Щоб переглянути повний асортимент продуктів, натисніть сюди.

Киньте таблетку для туалету у зливний бачок і будьте впевненими в чистоті та гігієні Вашого туалету! Дізнайтеся, як таблетки для зливного бачка допомагають економити час і зберігати Ваш спокій.