Bref

Як очистити дуже брудний туалет

Як і в інших місцях у Вашому домі, в туалеті необхідно влаштовувати генеральне прибирання. Час від часу слід виконувати ретельне чищення унітазу, щоб зупинити появу плісняви, розмноження мікробів і накопичення плям, а також очищати ті частини туалету, які Ви зазвичай не охоплюєте під час щотижневого прибирання. Якщо унітаз не очищався тривалий час і знаходиться в занедбаному стані,  Вам також знадобиться провести його генеральне прибирання.

Генеральне прибирання туалету включає ретельне видалення всіх плям, зняття сидіння унітаза та очистку від плісняви та вапняного нальоту – на всі ці процедури потрібно буде виділити не менше 2 годин.

Як очистити брудне сидіння унітазу

Для ретельного очищення унітазу спочатку необхідно зняти з нього сидіння. Для цього потрібно відкрутити барашкові гайки під унітазом, які фіксують сидіння. Коли Ви відкрутите ці гайки, то зможете зняти сидіння й ретельно його почистити. Після того як сидіння буде знято, у Вас буде вільний доступ до всього унітаза, тому його можна буде дуже ретельно відчистити. Почніть з верхньої частини унітаза, видаляючи всі плями та бруд абразивною губкою.

Як очистити брудний унітаз

Далі зосередьтеся на очищенні зони під обідком унітаза. Це місце, де може накопичуватися більшість мікробів і відкладатися вапняний наліт. Для ефективного усунення цих проблем ми рекомендуємо використовувати Засіб для усунення вапняного нальоту Bref 10x Effect. Цей потужний засіб ефективно бореться з вапняним нальотом і плямами від сечі. Нанесіть рідину під обідок унітаза, залиште на деякий час, а тоді ретельно потріть. Засіб для очищення Bref 10x Effect починає діяти одразу після нанесення, але за наявності складних для виведення плям цей потужний засіб необхідно залишити на поверхні довше – на півгодини або на цілу ніч.

Очищення туалету.

Як очистити унітаз від плям

Якщо туалет залишався занедбаним протягом довгого часу, в нижній частині унітазу, над лінією води або ж під нею, можуть почати з’являтися плями. Ці плями є відкладеннями кальцію, який особливо швидко накопичується в місцях, що контактують з жорсткою водою. Через плями унітаз має неохайний вигляд і стає негігієнічним. Найкращий спосіб уникнути появи плям – це регулярно чистити унітаз!  Однак, не все втрачен, якщо Вам потрібно відчистити брудний унітаз із коричневими плямами на дні. Використовуючи засіб для видалення вапняного нальоту Bref 10x Effect та доклавши трохи фізичних зусиль, Ви зможете відчистити свій туалет до блиску. Залежно від характеру плям також можна спробувати інші продукти серії 10x Effect: Bref Сила чудово справляється з особливо важкими  проблемами, такими як вапняний наліт, іржа, залишки мила, жир і бруд, що глибоко в’ївся, бактерії та пліснява. Bref Сила – ідеальне рішення для складних проблем.

Як відчистити бруд нижче лінії води в унітазі

Якщо туалет залишався занедбаним протягом довгого часу, під лінією води в унітазі можуть з’явитися коричневі плями, які особливо важко видалити. Щоб впоратися з ними, повторіть процедуру видалення вапняного нальоту за допомогою продуктів лінійки Bref 10x кілька разів. У більшості ситуацій це допомогає розчинити бруд і відчистити Ваш унітаз. Якщо після кількох спроб все одно залишаються плями, може допомогти білий оцет. Щоб відбілити унітаз оцтом, необхідно вручну звільнити унітаз від води, вичерпавши воду з його нижньої частини, налити в унітаз  оцет, щоб він покрив усі ділянки, на яких є важкі для виведення плями, та залишити його в на кілька годин і приступити до чищення.

Як очистити брудний зливний бачок

Якщо для Вас важлива досконалість в усьому, також слід зайнятися очищенням зливного бачка. Бачок має багато рухомих частин, і в ньому довгий час міститься стояча вода. Крім того, бачок дуже рідко чистять. Усі ці фактори сприяють відкладанню вапняного нальоту та появі водоростей усередині бачка. Оскільки ця частина унітаза не контактує з брудною водою, питання гігієни не є для неї дуже актуальним. Проте якщо бачок залишати без уваги протягом довгого часу, ці відкладення можуть призвести до поломки механічної частини бачка. Щоб почистити зливний бачок, просто зніміть кришку, нанесіть усередину бачка трохи засобу Bref 10x Effect і потріть чистою щіткою (не тією, що використовується для чищення унітаза). Якщо бачок приховано за стінною панеллю, його чищення може виявитися складнішим завданням, але зазвичай можна дістатися до бачка щіткою і час від часу протирати його внутрішню поверхню.

Тримайте свій туалет у чистоті

Після виконання всіх зазначених вище кроків зберіть унітаз і похваліть себе за вдалу роботу. Тепер необхідно вжити заходів, які б попереджали забруднення унітазу. Регулярне щотижневе очищення дозволить запобігти накопиченню складних плям на унітазі, і Вам не доведеться так часто (або й зовсім не потрібно) виконувати генеральне чищення. Завжди підвішуйте під обідок туалетний блок, наприклад Bref Blue Aktiv, щоб забезпечити постійну чистоту та гігієну Вашого туалету. До того ж, якщо на унітаз та його кришку не потраплятиме сеча, бруд і неприємні запахи не будуть накопичуватись. Зробіть прибирання за собою після відвідування туалету звичкою. У результаті зникне потреба в частому чищенні унітазу.

Також потрібно виконувати генеральне прибирання туалету. Основні поради щодо генерального прибирання Вашого туалету.