Bref

5 способів зробити туалет чистішим

Ніхто не любить мити туалет. І коли нам все-таки доводиться це робити, ми намагаємося якнайшвидше та найефективніше зробити цю справу. Найкращий спосіб приділяти очищенню туалету мінімум часу – це регулярно підтримувати його чистоту!

Використовуючи правильні засоби та прибираючи за собою після кожного відвідування туалету, можна звести фактичний час  чищення унітазу до мінімуму. Крім того, Ви зможете бути впевненими, що Ваш туалет завжди чистий, Вам ніколи не буде соромно через бруд, і Ваш туалет ніколи не дратуватиме Вас. Ми зібрали 5 порад, дотримання яких допоможе Вам забезпечити чистоту у Вашому туалеті на довгий час...

1. Щоб унітаз залишався чистим довше, використовуйте його сидячи

Одним із найпростіших способів зберегти унітаз чистим довше – це не використовувати його стоячи, що найбільше стосується чоловіків. Очевидним фактом є те, що сеча, яка не потрапляє в унітаз, не зникає сама по собі - вона засихає, всмоктується, застоюється, створюючи плями з неприємним запахом на підлозі навколо унітаза, на сидінні та на кришці унітаза.

2. Використовуйте щітку під час кожного змивання

Регулярно використовуйте щітку для унітаза. Не лише під час чищення унітаза, але й після кожного його використання. Ця проста стандартна процедура має стати звичкою, яка допоможе тримати Ваш унітаз у чистоті. Просто щоразу наносьте трохи засобу для чищення на унітаз і протирайте щіткою. Ви побачите, що більше не буде потреби чистити туалет кожного тижня. Щоб щітка для унітаза була якомога еффективнішою, також тримайте її в чистоті і регулярно замінюйте. Щітки для унітаза швидко забруднюються та зношуються. Однак, незважаючи на те, що низька вартість щіток дозволяє регулярно замінювати їх, багато людей вважає, що вони можуть користуватися щіткою для чищення унітазу роками. Так не має бути. Щітку для унітаза необхідно міняти часто: один раз на кілька місяців або в разі необхідності. Порада: щоб подовжити термін експлуатації своєї щітки для чищення унітазу, дайте їй час висохнути, перш ніж установити назад у тримач. Це можна зробити, затиснувши щітку сидінням унітаза так, щоб ручка щітки залишалася між сидінням і верхньою частиною обідка унітаза. Якщо ви просто поставите щітку назад у тримач, імовірно, вона залишиться вологою і стане дуже  брудною.

Щітка для унітаза в туалеті.

3. Туалетні блоки зберігають чистоту унітазу

Використовуйте туалетний блок, і унітаз залишатиметься  чистим, без неприємних запахів і плям. Засіб Bref Сила-Актив Гігієнічна чистота запобігає появі вапняного нальоту, створює піну в нижній частині унітаза та залишає приємний аромат після кожного змивання. Одного туалетного блока вистачає до 2100 змивань, а тому це найпростіший спосіб забезпечити тривалу чистоту Вашого туалету. Оскільки його легко встановлювати та легко замінювати, це ідеальне рішення, яке задовольнить усі Ваші потреби щодо гігієнічної чистоти та свіжості. Завдяки найкращому туалетному блоку, що вішається на обідок унітаза, вам більше ніколи не доведеться боятися бруду в своєму туалеті. Ваш туалет завжди виглядатиме охайно та матиме свіжий аромат.

4. Туалетні блоки для зливного бачка

Якщо Вашим пріоритетом є зручність у використанні, використовуйте таблетки для зливного бачка Bref Duo Cubes. Киньте одну таблетку у зливний бачок, і Ваш унітаз залишатиметься чистим протягом 800 змивань. Це приблизно 3 місяці змивання свіжою блакитною водою, яка забезпечить гігієнічну чистоту та відсутність плям на унітазі.

5. Регулярне очищення

Наостанок варто зазначити, що ключовим компонентом підтримання чистоти в туалеті є регулярне очищення. По-перше, привчіть свою сім’ю прибирати за собою бруд, який може залишатися на унітазі після відівідування туалету. Відповідально використовувати туалет – значить прибирати після себе одразу, не відкладаючи цю не надто приємну справу на потім або ж, ще гірше, залишаючи її для когось іншого.

По-друге, складіть графік регулярного прибирання туалету та ванної кімнати з частотою принаймні один раз на тиждень. Без регулярного очищення рівень чистоти та гігієни дуже швидко знизиться. У разі належного підтримання чистоти туалету Вам знадобиться не більше 10–15 хвилин на тиждень на його прибирання. Знайдіть зручний час на прибирання туалету у своєму щотижневому графіку. Можливо, це буде час перед вечірніми заняттями, перед роботою або перед переглядом улюбленого телевізійного шоу. Це стане для Вас мотивацією швидше завершити прибирання.

Зрештою слід згадати, що навіть для туалету, у якому підтримується високий рівень чистоти, необхідно час від часу влаштовувати генеральне прибирання. Ця процедура має включати чищення щіткою внутрішньої частини зливного бачка та зняття сидіння унітаза. Звісно, це неприємна робота, але її слід виконувати один або два рази на рік. Щоб не забути про це завдання, запишіть його у свій щоденник або заплануйте його як періодичне завдання у своєму електронному календарі.

Скоротіть свої витрати на прибирання туалету. Завдяки нашим 5 способам підтримання чистоти в туалеті Ваш туалет більше ніколи не буде брудним.